Joi, 31 martie 2011, la Sala Palatului din Bucureşti, Budapest Gypsy Symphony Orchestra a susţinut concertul „100 de Viori”.
Foto: Cristina Păcuraru
Mai multe imagini cu Budapest Gypsy Symphony Orchestra pe gigxels.com.